[avia_table]

Töö käib aerovideote puhul multikopteritega, millede tõstejõud 9 – 18 kg. Multikopteri lennukiirus on 4-6 m/s – sama kiiresti tõusevad nad maast õhku.
Kopteri alla kinnituv kaamerahoidja on stabiliseeritud läbi kolme telje. Seetõttu saavutatakse salvestamisel väga stabiilne tulemus.
Octo X8 Steady 2000
Filmimisel ja pildistamisel on pilt nähtav reaalajas maapealsel ekraanil. See võimaldab kaamera-operaatoril hoida filmitavat objekti fookuses.Video raadius pildi edastamiseks ekraanile ja samal ajal filmimiseks võib olla kuni 100 meetrit HD pildi edastamisel – AV edastamisel kuni 1km. fpv pilot
Kaameraalus „Steady”, käest filmimise versioonis, kaalub 3 – 5 kg vahemikus, lisandub kasutatava kaamera raskus.Steady´le kinnituvad nii “live preview” monitor kaameraalust kandvale operaatorile, video saatja teisele operaatorile, et saaks kaameraalust otsepildis mugavalt kaugjuhtida. DSC_0287
Et pidevalt areneva tehnikaga tuleb sammu pidada siis oleme ka ise kaameraaluste modelleerijad.Kaameraaluse ehitus sõltub suuresti kaamera enda raskusest ja suurusest. Mis omakorda tuleb siduda elektroonika ja mootoritega, mis võimaldaks kaamera raskusega toime tulla.Kasutame materjalidest karbonit ja alumiiniumi, mis on sitked, aga oma kaalult kergemad.

Pildil 3-teljelt stabiliseeritud kaameragimbal kompakt ja hübriid kaameratele.

Steady 2014 (handheld)-01
DSC_0027

[/avia_table]

Leave a Reply

Your email address will not be published.